قشم گردی و آشنایی با جاذبه های گردشگری آن

قشم گردی و آشنایی با جاذبه های گردشگری آن

  • 0
  • 137
  • نویسنده :

قشم، از مهم ترین جاذبه های گردشگری در ایران می باشد که در درون آن، بنا ها و آثار دیدنی بسیار زیادی وجود دارد. در واقع می توان گفت که جزیره قشم، یکی از مشهورترین جزیره های ایران می باشد که هر ساله، گردشگران و بازدید کنندگان بسیاری به بازدید از آن می روند و چند روزی را به گردش و تفریح در این جزیره می پردازند. به علت بازدید بسیار زیادی که از این جزیره صورت می گیرد و گردشگران متعددی که خواستار گذراندن اوقات خود در این جزیره هستند، جاذبه های تفریحی و امکانات بسیار زیادی در آن تعبیه شده است. در نتیجه این روزها، قشم گردی یکی از اصلی ترین اقدامات برای گردش و تفریح می باشد.

در این مطلب، توضیحات کاملی در خصوص جاذبه های گردشگری قشم بیان کرده ایم. اگر تا به حال از این جزیره دیدن نکرده اید توصیه می کنم بازدید از آن را در برنامه های خود قرار دهید. تا از نزدیک، از زیباترین آثار گردشگری در مناطق جنوبی کشور دیدن کنید. برای قشم گردی، توصیه می کنم ابتدا این مطلب را مطالعه کنید تا با جاذبه های گردشگری این جزیره دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری قشم

غار نمکدان

اگر قصد قشم گردی دارید و دوست دارید از عجیب ترین جاذبه های گردشگری در دنیا دیدن کنید، توصیه می کنم بازدید از غار نمکدان را از دست ندهید. این غار، که منبع  بزرگی برای تامین نمک در ایران است، یکی از زیباترین پدیده های طبیعی می باشد که توصیه می کنم بازدید از آن را حتما در برنامه قشم گردی خود قرار دهید. این غار در درون خود، رودخانه و چشمه دارد که همین مساله، بر چشم انداز غار، می افزاید. علاوه بر این، غار نمکدان، از زیباترین غار ها در ایران می باشد که هر فردی در زندگی خود باید از آن دیدن کند.

در قشم گردی خود از جزایر ناز هم دیدن کنید

جزایر ناز، یکی از زیباترین آثار گردشگری در ایران می باشد که نمونه آن در هیچ کجای دنیا وجود ندارد. در واقع از آن گونه جاذبه های گردشگری می باشد که هر فردی قبل از مرگش باید از آن بازدید کند. جزایر ناز، جزایری هستند که از زیر آّ دریا، به خاک جزیره قشم متصل هستند. اما برای دسترسی به آن، باید مسیری طولانی را در آب دریا بپیمایید. یکی از زیبایی های این جزیره، پیاده روی در حدود 1 کیلومتر در دریا است و جالب اینجاست که آب، تنها تا مچ پایتان می آید. اگر به قشم رفتید و قصد قشم گردی داشتید، توصیه می کنم حتما از این جزایر دیدن کنید. 

پاساژ ها و مراکز خرید

یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری قشم، مراکز خرید آن است. در واقع این جزیره، مرکز تجاری می باشد و به همین سبب، در داخل آن، تعداد بسیار زیادی مراکز خرید وجود دارد. توصیه می کنم در قشم گردی خود، بازدید از مراکز خرید موجود در این جزیره را از دست ندهید و از اجناس و فروشگاه های زیبای این مراکز خرید، دیدن کنید.

امکانات تفریحی

اما اگر علاقه مند به تفریح باشید، باز هم این جزیره راهکار های متعددی را پیش رویتان می گذارد. تفریحات آبی بسیار زیادی در این جزیره وجود دارد که با استفاده از آن ها، می توانید اوقات بسیار خوشی را در این جزیره بگذرانید. توصیه می کنم قشم گردی را در برنامه های سفری خود قرار دهید و از این جاذبه گردشگری زیبا، دیدن کنید.
 

ارسال دیدگاه
توجه !!

پر کردن فیلدهای ستاره دار (*) الزامیست

خبرنامه